© 2020 REVISTA KOSOVARJA Dizajni: Labinot Bërbatovci, Belkzija pozon e lumtur në krahët e Milotit, Kështu ia feston ditëlindjen Belkizja nënës, Vjehrra bukuroshe e Milot Rashicës sot feston ditëlindjen, Sa bukur e kanë veshur djalin Miloti dhe Belkizja, Kështu kujdeset Belkizja për djalin e saj, Milot Rashica po kalon momente të ëmbla me djalin, Ja çfarë dhurate të bukur i bëri gruas për Shën Valentin Milot Rashica, Belkizja vë në pah linjat perfekte në imazhin e fundit, Belkizja e ndryshon stilin, bëhet sportive, Kështu pozon djali i Milotit dhe Belkizes, Belkizja e Milotit pozon pranë veturës super luksoze, Belkizja ndan videon më të ëmbël me djalin, Belkizi ndan imazhin më të mirë me djalin, Belkizja dhe nëna e saj grimohen në mënyrën më të rëndë, Belkizja publikon imazhin e bukur familjar, Belkizi ka organizuar festë për 7 mujorin e djalit, Belkizja ka humbur shumë kilogramë pas lindjes së djalit, Në 2020-tën Shyhretja e Engji iu bëjnë bye-bye maskave, Erxhina shihet e lumtur me vajzën në plazh, Demi zbulon të pasmet me bikini e tejdukshme, Kumrija si nuse e re me këtë grim e fustan të bukur, Korab Jetishi ndan momentin më të mirë me familjen, I thonë Lules: A je nda me burrin, a çka…, Gjendet e gjallë gruaja që u raportuar e zhdukur në Graqanicë, Nëse keni ndonjë hall, këto shenja të horoskopit do t’ju gjenden gjithmonë afër, Shala: Qeveria Kurti mund të bëjë çfarë të dojë, përveç ndërrimit të Kushtetutës, Presidentja, Vjosa Osmani ka kujtuar masakrën e Rezallës, Interesante: Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj. Ajo në shumicën e rasteve është pjesë e mediave rozë, duke qenë gjithmonë e veçantë, shkruan “Kosovarja”. 9. Milot Rashicës, është mjaft aktive në rrjete sociale dhe shumë e dashur nga ndjekësit e saj, shkruan “Kosovarja”. An icon used to represent a menu that can be toggled by interacting with this icon. Mbrëmë e fejuara e Milotit, Belkiz Kera mbajti kanagjegjin. Ajo është një femër e dalluar, duke u ... Miloti dhe Belkizja ditë më parë janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur e dashura e Rashicës, Belkiz Kera, e cila ka publikuar një video të dokumentarit dhe titullin që po shfaqet në Arnhem të … Tani janë vet postimet e saj që ... Belkiz Kera është gruaja e futbollistit të njohur shqiptar Milot Rashicës. - PUBLICITET - Ajo postoi disa foto nga festa ku shfaqej e veshur me kostum tradicional, me dimi e jelek. 16:47 | 29 Mars 2021 LAJMI I FUNDIT: Albin Kurti merr vaksinën kundër koronavirusit. Milot Rashica u lind më 28 Qershor të vitit 1996 në Vushtrri të Kosovës, ku edhe i filloi hapat e parë në futboll. ... Miloti dhe Belkiz u fejuan në vitin 2015 dhe kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre gushtin e vitit të kaluar. Nënkryetari i PDK-së, Memli Krasniqi po konsideron se Albin Kurti është politikan i papërgjegjshëm dhe frikacak. Arrestimi i Fjolla Morinës u bë shkak që të zbulohej ldhja e saj e fshehtë me biznesmenin Fisnik Syla. Belkiz Kera është një ndër emrat më të komentuar në media rozë. Çifti i ri kanë edhe një djalë dhe portreti i tyre familjar ... Belkize Kera është bërë mjaft e njohur që kur u lidh me futbollistin kosovar me emër në arenën ndërkombëtare të ... Belkiz Kera gruaja e futbollistit të njohur kosovar, Milot Rashica dhe njëherit edhe nëna e djalit të tij, Tianit është ... Belkiz Kera është vajza nga Vushtrria e cila ia rrëmbeu zemrën futbollistiti kosovar Milot Rashicës. Create an account or log in to Instagram - A simple, fun & creative way to capture, edit & share photos, videos & messages with friends & family. Historia e dashurisë e presidentit të Amerikës dhe zonjës së parë Blerta Spahiu. Ajo poston imazhe të ... Nuk ka shumë që ka lindur fëmijën e saj të parë. © 2020 REVISTA KOSOVARJA Dizajni: Labinot Bërbatovci, Ja çka i komenton Miloti kur e sheh Belkizin kaq të rregulluar, Belkizit sa shumë i kanë hije veshjet tradicionale, Miloti dhe Belkizja relaksohen në shi bashkë me djalin, Belkizja bënë poza joshëse teksa e shëtit djalin me karrocë, Duke fotografuar djalin Belkizi i reklamon veturat super luksoze, Sa shumë është rritur djali i Milotit dhe Belkizit, Belkizi e reklamon gjoksin bombastik në këtë imazh, Gruaja e Milot Rashicës dukej krejt ndryshe kur ishte gjimnaziste, Do të befasoheni me linjat trupore të Belkizit pas lindjes, Belkizi organizon torte madhështore për 3 mujorin e djalit, Belkizja ka arritur linjat perfekte pas lindjes, Belkizi me kilogramë të shumtë pas lindjes, Belkizja ndan imazhin më të mirë të djalit, Belkizi sjellë poza të bukura nga vetura luksoze, Djali Belkizit do ta ngatërrojë mamin me gjyshen, Belkizi me organizim madhështor për lindjen e djalit, Si të bësh para duke postuar në Instagram, Fjolla Morina: Gjithmonë i kam dashur gjërat e ndaluara, Demi zbulon të pasmet me bikini e tejdukshme, Kumrija si nuse e re me këtë grim e fustan të bukur, Korab Jetishi ndan momentin më të mirë me familjen, Tolaj: Mbylljet janë të efektshme nëse zgjasin 6-7 ditë, përtej kësaj efektet janë negative. 10. Belkiz kishte […] Rashica madje po kalon momente të mira edhe në jetën e tij private, ai paraqitet vazhdimisht me gruan e tij Çifti së bashku me djalin e vogël vetëm pak ditë më parë u kthyen në Kosovë nga Gjermania për të takuar familjarët e tyre dhe për t’i prezantuar me Tianin e vogël. Ajo është aktive me postime të shumta në rrjete sociale duke ndarë momente me ndjekësit gjatë përditshmërisë së … View this post on Instagram. An icon used to represent a menu that can be toggled by interacting with this icon. Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë bërë së fundmi prindër. KOSOVE Futbollisti i njohur i përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica u bë baba për herë të parë rreth 2 muaj më parë. Rruga: "Ali Hadri"-nr.6 Prishtinë, Kosovë Në lojën me martesa, ku duhej të zgjidhte … Belkiz Kera është një ndër emrat më të komentuar në media rozë. Bashkëshortja e tij, Belkiz Kera Rashica ka lindur djalë, emri i të cilit nuk bëhet i ditur. “6 vjet plot dashuri dhe lumturi, dhe dhurata më e madhe nuk ka ardhur akoma ëUrime ditëlindjen ë @belkiz_kera”, ka shkruar ai. Belkizja një nënë e kujdesëshme, ja çfarë bën për djalin 02/03/2021. Shumë shpejt ajo do të bëhet nënë për herë të parë. Një ndër ... Belkizja është femra e cila famën e ka arritur nga burri i saj. ... Gruaja e Milot Rashicës dukej krejt ndryshe kur ishte gjimnaziste Sytë u kthyen ... Miloti dhe Belkizja muaj më parë janë bërë prindër për herë të parë. Lajme. Belkiz Kera është një ndër emrat më të komentuar në media rozë. Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera, do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Ai së bashku me të fejuarën e tij, Belkiz Kera, kanë zgjedhur Dubain si destinacionin e tyre turistik për këtë fundvit. Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera, do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Duke vënë në fokus ... Belkiz Kera është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Showbiz. Gruaja e futbollistit të njohur të ... Read More . Milot Rashica dhe gruaja e tij Belkiz Kera së fundmi janë bërë prindër të një djali, shkruan lajmi.net. Që nga lidhja e tyre ata ... Belkizja dhe futbollisti i njohur Milot Rashica tanimë janë prindër të një djali. Fox Sports ka bërë një dokumentar për Milot Rashicën, udhëtimin e tij nga futbolli kosovar në Vitesse dhe Kombëtaren e Kosovës. Convert documents to beautiful publications and share them worldwide. Duke qenë meraklike e teshave të nusërisë, këto ditë të izolimit ajo i shfrytëzon… Magazina. Belkiz Kera është vajza nga Vushtrria e cila pati fatin të bëhet bashkëshortja e futbollistit të njohur kosovar Milot Rashicës. Title: Kurmanci, Author: www.1kurdistan.weebly.com, Length: 625 pages, Published: 2017-04-30 A duhet të izolohen kur të kthehen kosovarët që ia mësynë Shqipërisë për fundjavë? Zakonisht futbollistët lidhen ... Padyshim që emri i saj përfolët mjaftë shumë nga mediet rozë, që kur u martua me futbollistin e njohur Milot ... Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë një ndër cciftet që pëlqehen mjaft shumë nga publiku. Shtëpia që premtoi Bebe Rexha u përfundua, këngëtarja shprehet e lumtur për familjen (FOTO) Fero thyen rregullat e pandemisë, organizon koncert masiv ; Viti 2021 plot të papritura: Artistë Bashkëshortja e tij, Belkiz Kera, solli në jetë një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Tian. Blogerja shqiptare që njihet për stilin ‘vintage’, Dajana Dako është në pritje të ëmbël. Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica po i jep fund beqarisë këtë muaj.E e fejuara Rashicës, Belkiz Kera, ditët e fundit ishte pjesë... Load more. Ajo pasi u bë nënë për herë të ... Belkizja tashmë është një emër i njohur në mediat rozë. Çka ndodh me fletëvotimin nëse qytetarët e votojnë Kurtin, flet lideri i VV’së . Rashica madje po kalon momente të mira edhe në jetën e tij private, ai paraqitet vazhdimisht me gruan e tij Belkiz kishte veshur edhe një tjetër fustan, por këtë herë me xixa dhe dukej si princeshë. Dream big, little boy A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7) on May 19, 2020 at 6:32am PDT. Belkiz Kera është një ndër emrat më të komentuar në media rozë. Shikoni çfarë bën Belkiz Kera teksa Rashica stërvitet (VIDEO) Insajderi. Belkiz Kera është një ndër emrat më të komentuar në media rozë. Ylli kosovar, Milot Rashica vazhdimisht po e tregon që është një futbollist i përqëndruar në punën që e bënë. Kështu relaksohet Goldi me djalin në shtëpi. Ajo postoi disa foto nga festa ku shfaqej e veshur me kostum tradicional, me dimi e jelek. Në një video të publikuar nga Rashica shihet futbollisti duke u stërvituar edhe pse është duke u detyruar që të mos dalë nga shtëpi shkaku i koronavirusit, me shume ne Insporti.com. Në maj të… Magazina. Gjithsesi, ajo që po përpiqemi të tregojmë përmes kësaj sarkazme është fakti se sovjetikët kishin sekrete vërtet të […] Bëhet fjalë për futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica i cili po martohet këtë muaj. A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7) on Dec 23, 2019 at 11:12am PST. Pas sezonit të suksesshëm me Werder Bremenin, futbollisti i njohur shqiptar Milot Rashica, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi. Ajo është aktive me postime të shumta në ... Belkiz Kera është një ndër emrat më të komentuar në media rozë. Çifti janë të martuar dhe nga martesa e tyre ... Belkiz Kera është gruaja e futbollistit Milot Rashica. Njëra është gruaja e futbollistit Milot Rashica, ... Belkiz Kera, vajza me prejardhje nga Vushtrria është një ndër më të komentuarat në mediat rozë, shkruan "Kosovarja". Belkiz Kera pozon e lumtur pranë Milot Rashicës. Mbi 135 milionë raste me COVID-19 në mbarë botën, Meghan Markle nuk merr pjesë në varrimin e Princit Philip, Pasionet e fshehta të Hitlerit dhe fundi tragjik i të dashurave të tij. Belkiz Kera është një ndër emrat më të përmendur në mediat rozë. Facebook like. Pasi që ka një përkushtim të madh rreth paraqitjeve ... Belkizja është një ndër fytyrat më të njohura në mediat rozë. Magazina. Milot Rashica është futbollisti i njohur kosovar që po bën krenar vendin bashkë me djemtë tjerë të ekipit. Ai së bashku me të fejuarën e tij, Belkiz Kera, kanë zgjedhur Dubain si destinacionin e tyre turistik për këtë fundvit. Forever Pavot 043e3066-2cbb-4209-8f4e-73c12c533817 Peermusic France That's My Desire Ian Menzies And His Clyde Valley Stompers 0445df32-6b4e-4438-97fa-110386f522c9 BGS … Gruaja e futbollistit të njohur të Kosovës. Pasi kaloi nëpër grup-moshat e skuadrës lokale, Kosova e Vushtrrisë, në përbërjen e saj të parë luajti në periudhën 2013-2015. Belkiz Kera pozon e lumtur pranë Milot Rashicës. Ajo është bashkëshortja e futbollistit të njohur Milot Rashicës, shkruan ... Bashkëshortja e futbollistit të famshëm shqiptar, Milot Rashica, shpesh po gjen vend në median rozë, shkruan “Kosovarja”. Blerta Spahiu. Create an account or log into Facebook. Bashkëshortja e futbollistit të njohur shqiptar, Milot Rashicës, Belkize Kera është mjaft e ndjekur në rrjete sociale. Sigurisht që do të pyetej edhe për ish-bashkëshorten e tij, Nora Istrefi, ndërsa muzikanti nuk i kurseu fjalët për të. Reklama. View this post on Instagram ️ A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7) […] Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Çifti janë të martuar dhe nga martesa e tyre ... Belkizja e ndryshon stilin, bëhet sportive 12 Shkurt, 2021 Belkiz Entertainment Circulo Animal Guerra Nuclear A.c 04391f5b-2971-40cd-8302-14d8b65e0287 javier rodriguez Rofskandaal 043b23cd-0c1d-4509-9f06-58092a57fdeb Est-ce ainsi que les hommes vivent ? Gjatë hetimit në polici këngëtarja deklaroi se Fisniku ishte i dashuri i saj dhe se madje do të martoheshin. 16:49 | 29 Mars 2021 Mblidhet Kryesia e LDK-së, pritet të diskutohet për çështjen e presidentin. Belkiz Kera, e fejuara e Milot Rashicës gjithmonë ka qenë e pranishme në pothuajse të gjitha ndeshjet që Kosova ka realizuar. Join Facebook to connect with Belkiz Kera and others you may know. Kësaj radhe ajo i ka uruar fat Rashicës përmes një video të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, ku ka shkruar “Paç fat”, por nuk ka bërë të ditur nëse do jetë e pranishme në stadium për ta ndjekur nga afër.